Європейський феєрверк: Новий рік у Парижі - 11Днів

full_639ff_

Запрошуємо Вас у легендарний тур “Європейський феєрверк”! У цій подорожі ми зібрали найбільш видатні пам’ятки столиць Бельгії, Нідерландів і Франції. На вас чекають оглядові екскурсії Брюсселем, Амстердамом, Парижем. У турі також можливо обрати факультативні екскурсії. Завдяки цьому ви  зможете самі скорегувати свій відпочинок і зробити його більш цікавим для Вас.

Під час подорожі у вас буде можливість зустріти Новий рік у місті кохання і романтики – Парижі! У Парижі Новий рік святкують з великим розмахом, особливо прекрасна французька столиця ввечері. Святкова ілюмінація освітлює понад 120 вулиць міста в усіх його округах, а вид Єлисейських полів, прикрашених розмаїттям різнокольорових вогнів, просто вражає!..

День1
Київ-Брюссель

Виліт з Києва до Брюсселя о 10:55 рейсом PS 145.

Прибуття в Брюссель в 13:00. Зустріч з гідом. Завантаження речей в автобус. Трансфер.

Екскурсія Брюсселем. Огляд Європейського кварталу, собору Богоматері в Саблоні, Палацу правосуддя, площі Гранд Пляс, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану «Манекен Піс».

Поселення в готель.

Вільний час для прогулянки вечірнім Брюсселем та знайомства з гастрономічними шедеврами Бельгії.

Ніч у готелі.

День2
Брюссель (Брюгге-Гент)

Сніданок.

Вільний день у Брюсселі для відвідин музеїв та магазинів, огляду чудової архітектури міста.

Для охочих – екскурсія в старовинні міста Брюгге і Гент (50 євро).

Брюгге – одне з найбільш казкових міст Європи. Численні канали, незвичайна архітектура, цікаві музеї і невеликі магазинчики роблять його надзвичайно привабливим для туристів. Огляд Великий площі зі знаменитою вежею Беффруа, площі Бург із базилікою Святої Крові Христової, собору Христа Спасителя та інших пам’яток.

Гент – місто соборів та замків, видатних правителів та художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається Гентський алтар роботи Яна ван Ейка, площі П’ятничного базару, Ратуші, Графського замку, церкви Святого Миколи, вулиць Трав та Зерна на набережній ріки Ліс.

Ніч у готелі.

День3
Брюссель-Париж

Сніданок. Від’їзд у Париж.

Прибуття в Париж – місто-свято, місто мрій і кохання, завжди модне та романтичне, багатолике та оригінальне, історичне та сучасне.

Знайомство з Парижем:

Екскурсія з оглядом Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсова поля, Військової школи, собору Інвалідів, мосту Олександра ІІІ, Єлисейських полів, Латинського кварталу, площі Згоди, Пантеону, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомської площі.

Родзинка туру – вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (25 євро). Це буде незабутня екскурсія нічним містом під акомпанемент романтичних французьких мелодій та віршів про Париж!

Ніч у готелі.

День4
Париж

Сніданок.

Пішохідна екскурсія містом з відвідуванням острова Сіте (їдемо на метро). Острів Сіте – це історичне серце Парижа, його найдавніша частина, історичний і культурний центр.

Пішохідна екскурсія по Монмартру з оглядом вулиці Лепік, базиліки Сакре-Кер, площі Тертр.

Монмартр – колоритний квартал Парижа, який починаючи з середини XIX століття уподобала богема. Свого часу тут жили і творили: Сальвадор Далі, Пабло Пікассо, Ван Гог, Анрі Ренуар, Еміль Золя, Поль Гоген, Анрі Маттіс і багато інших художників, композиторів, поетів і прозаїків. Мальовничі вулички цього кварталу досі зберігають неповторну енергетику тих часів. Церкви і каплиці, музеї та галереї, театри і кабаре, невеликі магазинчики і булочні – усе це Монмартр!

Увечері – шоу-вистава “Feerie” в кабаре “Мулен Руж” (21:00 – 137 євро, 23:00 – 127 євро).

Мулен Руж – один і з символів Парижа, “візитівка” всієї Франції. Це блиск і помпезність, вир емоцій, п’янкий запах шампанського і, звичайно ж, запальний канкан!

Ніч у готелі.

День5
Париж

Сніданок.

Вільний день у Парижі для відвідування музеїв та магазинів. .

За бажанням екскурсія у Версаль (40 євро). Прогулянка містом Версаль – респектабельне передмістя Парижа. Відвідайте місцевий ринок і пориньте у справжнє французьке життя!

Ніч у готелі.

День6
Париж

Сніданок у готелі.

Вільний день в Парижі для прогулянок містом, відвідування музеїв і магазинів.

День7
Париж-Амстердам

Сніданок. Виїзд в Амстердам.

Знайомство з Амстердамом.

Пішохідна екскурсія Амстердамом з оглядом Квіткового базару, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, Біржі Берлаге, вулиці Дамрак.

Амстердам – це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу – ви побачите жваві вулиці, таємничі арки, багатолюдні набережні й кафе та унікальні плавучі будиночки.

Ніч у готелі.

День8
Амстердам -Волендам - Заансе Сханс

Сніданок.

Прогулянка по каналах на катері (15 євро).

Додаткова екскурсія у Волендам и Заансе Сханс (30 евро):

Волендам – містечко рибалок, яке зберегло свій історичний колорит. Тут Ви побачите старовинні і сучасні рибальські судна, а також зможете скуштувати справжнього голландського оселедця.

Заансе Сханс перенесе Вас на декілька століть назад, у часи, коли місцеві жителі носять національні голландські костюми і функціонують вітряки. Досі ця місцевість славиться своїм маслом, гірчицею і сиром, виготовленими за старовинними рецептами. У містечку також роблять традиційні дерев’яні черевики. Це село – живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла!

Повернення у готель.

День9
Амстердам

Сніданок. Вільний день в Амстердамі для прогулянок, відвідування музеїв і шопінгу.

В Амстердамі розташовано більш ніж 60 музеїв, що робить його містом з найвищою щільністю музеїв в світі.

Серед головних визначних пам’яток можна виділити:

Музей Ван Гога. У колекції музею перебуває більше 200 картин і 550 ескізів, що відносяться до різних періодів творчості художника. Тут Ви також зможете побачити листування майстра та вибрані роботи його сучасників.

Державний музей (Рійксмузеум). Найбільший музей в Нідерландах, який має в своєму розпорядженні неперевершену колекцію голландського мистецтва від ранньої іконографії до шедеврів Золотої Епохи.

Музей діамантів, де Вам відкриють секрети обробки діамантів в майстерні Coster. Ось уже понад 400 років Амстердам називають «містом діамантів».

Амстердамський історичний музей. Це цілий архітектурний комплекс зі старими внутрішніми дворами і сучасними прибудовами, присвячений історії Амстердама. В експозиції – старовинний живопис, фотографії, предмети міського побуту, костюми, інтерактивні екрани зі старою хронікою, макети, точні копії міських інтер’єрів тощо.

Ніч у готелі.

День10
Амстердам (Роттердам-Делфт-Гаага-Схевенінген)

Сніданок.

Автобусна екскурсія “Велика Голландія” (50 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам – місто-порт, місто авангардного мистецтва, яке постійно змінює своє обличчя. Відрізняється достатком футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв’язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама – Стара гавань і вежа “Європа” (“Євромаст”).

Делфт – старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, нині – це спокійне містечко з великою кількістю пам’яток. У програмі екскурсії – Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Гаага – вважається неофіційною столицею Нідерландів, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген – “Північна Рів’єра”, популярне в Нідерландах курортне містечко, входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися по березі Північного моря, і, можливо, викупатися (залежить від сезону).

Повернення у готель.

День11
Амстердам-Брюссель-Київ

Сніданок. Ранній виїзд в аеропорт.

Виліт з Брюсселя до Києва о 14:00 рейсом PS 146. Прибуття до Києва о 17:55 (за розкладом).

24983

  • Авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
  • Трансфер під рейс;
  • 10 ночей у готелях;
  • Проїзд автобусом;
  • Супровід гіда та екскурсії за програмою.

24983

  • Додаткові екскурсії, новорічна вечеря;
  • Проїзд у міському транспорті;
  • Медична страховка;
  • Доплата за SNGL;
  • Міський податок на проживання в готелі.

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  24,983/людина
24983
Всього 24,983 UAH