Угорські пригоди - 6Днів

budapesht

Відвідати чарівну Угорщину і витратити мінімум коштів, –  це не мрія, а реальність! Приголомшливий Будапешт, чарівні купальні, неповторний смак справжнього токайського вина, середньовічний колорит Егерської фортеці, безкрайній Балатон із затишними курортними містечками, унікальне термальне озеро Хевіз – все це чекає на Вас у новому економ-турі!

Дата: 28.10.2019

Ідеальний варіант бюджетного відпочинку для тих, хто не може вирушити в тривалу подорож, але так хоче відкрити для себе Угорщину і здивуватися її різноманітності!

День1
Київ-Мукачево

Виїзд із Києва до Мукачева поїзд №29 (відправлення о 21:08).

День2
Мукачево-Егер-Будапешт

Прибуття в Мукачево о 8:05. Посадка в автобус. Проходження українсько-угорського кордону.

Прибуття в Егер – чарівне місто квітів і старовинної архітектури, яке вважається батьківщиною вина «Бича кров». Ви побачите чудові зразки бароко і готики, рококо і неокласицизму, а також мальовничі пейзажі гірських масивів Бюкк і Матра.

Для бажаючих є можливість спробувати національну страву – гуляш і знаменити егерськи вина в Долині красунь (15 євро).

Переїзд у Будапешт. Ніч у готелі.

День3
Будапешт-Сентендре

Сніданок.

Оглядова екскурсія Будапештом: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон, Королівський палац, Базиліка Святого Іштвана, собор Матьяша. Вільний час.

За бажанням: самостійне відвідування термальних купалень графа Сечені (18 євро) або зоопарку (10 євро).

Для бажаючих – «Будапешт з гори Геллерт» (6 євро). Ми піднімемося на автобусі на гору Геллерт, названу на честь першого в країні єпископа. Це найвища точка в центрі міста – 140 метрів.

З оглядового майданчика відкривається приголомшливий вид на місто, річку Дунай і чудові мости. Тут – все місто як на долоні, ідеальне місце для любителів фотографій.

Факультативна екскурсія в Сентендре (15 євро). На Вас чекає незабутня поїздка в казкове місто художників, скульпторів, майстрових. Затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок.

Вечір. Романтична прогулянка по Дунаю на кораблику «Легенда», під час якої Ви побачите набережні і всі мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії про Будапешті з келихом шампанського (20 євро – дорослий, 15 євро – дитина).

Ніч у готелі.

День4
Будапешт- озеро Балатон - півострів Тихань - Кестхей

Сніданок. Вільний день для прогулянок Будапештом.

Факультативна екскурсія навколо Балатону (40 євро, група від 15 осіб).

Цей день дуже насичений. Відвідування найпопулярнішого курортного міста Балатофюред.

Переїзд на півострів Тихань. Лаванда і лавандові поля – фірмовий знак Тиханського півострову. Про те, що колись це був острів, досі нагадує унікальна флора і фауна Тихані, відмінна від іншого узбережжя Балатону. Недарма весь півострів площею 12 кв.км понад півстоліття тому був оголошений заповідною зоною. Головною визначною пам’яткою півострова Тихань вважається бенедиктинське абатство, засноване королем Угорщини Андрашем I в 1055 році.

Відпочинок на березі термального озера Хевіз з “живою водою” – мальовничого курорту Угорщини. Тут з надр землі щосекунди піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура постійна (+ 30-35С), що дозволяє приймати ванни навіть взимку. Купання в озері (вхідний квиток 10 євро).

Переїзд в місто Кестхей – найстаріше місто на березі Балатону. Огляд розкішного палацово-паркового ансамблю сімейства Фештетич ( «Угорський Версаль»).

День5
Будапешт - Мішкольц-Тапольц- Токай - Мукачево

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд в широко відомий в Європі курортне містечко Мішкольц-Тапольца для відвідування унікальних печерних купалень, утворених термальними водами (вхідний квиток 10 євро).

Переїзд в Токай – найбільший виноробний центр Угорщини, мальовниче містечко, де виробляється знамените вино, “рідке золото” Угорщини. Білі десертні токай вина з присмаком родзинок і ароматним медовим букетом любили при монарших дворах і називали “королем вин та вином королів”. Панорама виноградників Токаю.

Дегустація вина з угорським гуляшем (18 євро).

Посадка на поїзд №29, відправлення о 23:19.

День6
Мукачево-Київ

Прибуття у Київ за розкладом о 10:13.

4418 грн

  • 3 ночі в Будапешті в готелі 3*-4* зі сніданками
  • Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
  • Супровід гіда по всьому маршруту;
  • Екскурсії за програмою.

4418 грн

  • Проїзд поїздом Київ-Мукачево-Київ:
  • Вхідні квитки;
  • Факультативні екскурсії;
  • Оформлення страховки.

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  4,418/людина
4418
Всього 4,418 UAH