Свято в три дні! - 3Днів

P1050234

Це справжнє свято. Цей автобусний тур нікого не залишить байдужим. Відразу дві перлини АвстроУгорської імперії в букеті: Відень і Будапешт чекають Вас!

Цей казковий тур дасть можливість познайомитися з двома столицями Європи та не буде виснажливім. Він БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ ! И що ще важливо: екскурсія в Будапешті та Відні… в ціні!

День1
Свято в три дні!

Трансфери з з/д вокзалу на Термінал-А.

Відправлення в тур з комплексу Термінал «А». Переїзд в Будапешт

Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні!

Вечірня програма «У світлі тисячі вогнів» (26€/18€) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю…

Поселення і ночівля в готелі.

День2
Свято в три дні!

Сніданок. Вільний час в Будапешті.

Рекомендуємо екскурсію «Таємнича Буда» (18/13€). Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і… і сам Королівський Палац!

11:00 – Переїзд до Відня. Оглядова екскурсія «На чашечку кави по-віденськи». Відень – це аромат кави в знаменитих Віденських кав’ярнях, Віденський штрудель і Віденський бал… Розкішні фіакри, що потопають у зелені парки і… музика! «При слові Відень – серце святково тріумфує, сильніше б’ється від любові, при слові Відень – музика Шопена, і Моцарта, і Штрауса, і, і…». Вільний час у Відні.

«Величний Відень» (26€/18€). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка – химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

• “Блиск і занепад Великої Імперії” (18 € + вх. Квиток) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!

• «Тут музика звучить повсюди» (18€+вх. квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.

• «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (18€ + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

• “Відень – перекази і легенди” (18€ /13€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник» – Анкерур … Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).

19:00 – Виїзд в Будапешт. Повернення в готель Ночівля в готелі.

День3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Будапешті. Рекомендуємо відвідати на вибір:

• Тропікарій-Океанарій (10€+вх. квиток) – найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі «Кампона»). 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою…. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром…

«Ключ до серця Будапешта» (26€/18€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і, звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлисейських полях» Будапешта – парадному проспекту Андраши, ми вирушимо до площі Героїв!

• Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) – заряд бадьорості та енергії на цілий день!

Прибуття до Львова у комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23:00. Вільний час.

Для туристів, які вирушають на Львівський ж.д. вокзал – трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.50

від 4860,00

 • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі з сніданком
 • екскурсії по програмі
 • супровід керівника групи
 • мінімальний турпакет
 • послуга "гарантійний платіж від невиїзду"
 • послуга "гарантований номер місця"

від 4860,00

 • рекомендовані програми
 • обіди та вечері
 • сувеніри

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  4,860/людина
4860
Всього 4,860 UAH