Прага економ - 5Днів

prague-novyi-rik

Бажаєте познайомитися з чудовими містами і замками Європи? Хочете побачити найцікавіші пам’ятки Кракова, Вроцлава і Праги, витративши мінімум коштів? Вирушайте в бюджетний тур «Прага Економ»!

Дата: 29.12.2019

Прага – одне з найкрасивіших міст Європи. Ви побачите Астрономічний годинник, Ратушу, Карлів міст, прогуляєтеся Паризькою вуличкою, Староміською та Вацлавською площами, де височіють численні старовинні споруди і панує особлива празька атмосфера. Під час подорожі у Вас буде можливість відвідати Карлові Вари – місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і дивовижна архітектура.

День1
Львів-Вроцлав

Зустріч біля центрального входу на залізничному вокзалі у Львові.

Посадка в автобус о 7:00. Переїзд у Польщу.

Прибуття до Вроцлава – одне з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава – прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія по Вроцлаву: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам’яток.

Ніч у готелі у м.Вроцлав.

День2
Вроцлав-Прага

Сніданок.

Виселення з готелю. Переїзд у Прагу.

Прага – столиця і найбільше місто Чехії. Вона залишається в серці кожного, хто хоч раз бачив її дивовижні палаци, величні костели, милі будиночки з яскраво-помаранчевими дахами і різнокольорові фасади. Одного разу спробувавши тутешнє пиво з пишною пінної шапкою і покуштувавши запечену свинячу рульку, ви назавжди закохаєтесь у це місто.

Пішохідна екскурсія по Празі. Ви побуваєте в найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській і Староміській площах, на Карловому мосту. Побачите Порохові ворота, Ратушу і знаменитий Астрономічний годинник, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Микулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площу Хрестоносців із червоною зіркою.

А також Королівське місто Градчани. На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви зможете загадати бажання, яке, згідно з легендою, має обов’язково збутися.

Вільний час. Ніч у готелі.

День3
Прага (Карлові-Вари)

Сніданок.

Факультативна екскурсія в Карлові Вари (30 євро дорослий, 25 євро дитячий).

Карлові Вари – місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і дивовижна архітектура. Вас познайомлять із вражаючою історією міста, де жили, відпочивали та творили великі люди.

У вільний час – відвідування термального басейну (200 крон орієнтовно). Ви також зможете заїхати за пивною продукцією знаменитого королівського Крушовицького пивовара.

Повернення в Прагу. Вільний час. Ніч у готелі.

День4
Прага-Краків

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний час у Празі.

Виїзд до Кракова о 14:00.

Увечері приїзд до Кракова. Ніч у готелі.

День5
Краків-Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по Кракову – давній столиці Польщі. На вас чекають старовинні пам’ятки міста, серед яких: замок Вавель, Королівський шлях, Старе місто, Ринкова площа, Ратуша, Маріанський костел, Барбакан.

Виїзд із Кракова. Прибуття до Львова о 22:00.

8970

  • 4 ночі в готелях 3* зі сніданками
  • Сніданки;
  • Проїзд на комфортабельному автобусі;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсії за програмою.

8970

  • Проїзд потягом до Львова
  • Медична страховка;
  • Вхідні квитки в музеї та замки, додаткові екскурсії;
  • Проїзд в міському транспорті;
  • Доплата за SNGL.

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  8,970/людина
8970
Всього 8,970 UAH