Осіння подорож до Кіпру - 5Днів

Запрошуємо в літо в листопаді! Ви полюбляєте мандрувати, проте не встигли зайнятися цим влітку? Тоді треба подбати про осінній відпочинок саме зараз! Ми якраз збираємо групу завзятих мандрівників із подорожжю до Кіпру. Подорож триватиме з 24.11.19 по 28.11.19. Середня денна температура в листопаді на острові Кіпр складає 22 градуси. Додайте до цього: тепле та яскраве сонечко, аромат стиглих апельсинів і теплий морський бриз.

Кіпр – третій за площею і за кількістю населення острів в Середземному морі.  Острів протягнувся на 240 км зі сходу на захід, в ширину досягає 100 км з півночі на південь. Площа – 9251 км².
Фактично острів розділений між 3 державами: 36% території контролює частково визнана держава Турецька Республіка Північного Кіпру, 3,7% – ООН (буферна область), 2,7% – Великобританія (військові бази Акротірі і Декелія), решта 57,6% – Республіка Кіпр.
Велика частина острова зайнята горами. Уздовж північного берега в широтному напрямку тягнеться гірський ланцюг Кіренія. Ширина її в західній частині – 15 км, зі сходу вона розширюється до 25-30 км. Західна частина хребта Кіренія вища; окремі вершини перевищують 1 тис. м. Найвища точка хребта – гора Акроманда (1023 м). Південно-західна половина острова зайнята широким гірським масивом Троодос, порізаним поздовжніми річковими долинами. Найбільш висока його північна частина, тут знаходиться і найвища точка Кіпру – гора Олімбос (1952 м).
Денна температура в листопаді 18-22 градусів

Готель – традиційний сімейний, розташований на кордоні старої і нової частин Пафосу (в центрі міста) з оцінкою по Booking 9.2. Поруч знаходяться будівлі муніципалітету, бібліотеки, ринок, банки, музей, безліч кафе і ресторанів. Готель розташований на пагорбі. Археологічний парк Kato Paphos – в 3х кілометрах.

День1

Виліт з Києва.

Прибуття в Пафос.

Пафос розташовується на південному заході Кіпру і саме тут – найбільша кількість сонячних днів на Кіпрі.

Місто ділиться на дві частини. Верхній Пафос – комерційний центр з адміністративними будівлями, та Като (Нижній) Пафос – туристичний центр з готелями, тавернами і головними пам’ятками. У Като Пафосі обладнаний променад, який робить курорт ще привабливішим для туристів.

Наш готель розташований на кордоні старого і нового міста. До набережної можна дійти за 20 хвилин або доїхати автобусом за п’ять. Зовсім поруч – музеї, міський ринок і прогулянкова центральна вулиця.. Саме тут можна побачити як живуть кіпріоти, відчути справжній дух міста

Пафос прославився завдяки міфам. Вважається, що в містечку Петра та Роміу (15 км від міста) з морської піни вийшла Афродіта. У Пафосі багато пов’язано з її ім’ям, а легенда про Богиню краси стала своєрідною візитною карткою міста.

Поселення в готель.

Вільний час.

Вечеря

День2

Сніданок

Відвідування археологічного парку

Головний археологічний скарб Пафосу – величезний археологічний парк. У декількох віллах відмінно збереглися чудові кольорові мозаїки. На території парку можна відвідати агору, невеликий одеон (театр), храм Асклепія з колонами і фрагментами стін.

Обід

Вільний час

Вечеря

День3

Сніданок

Пропонуємо опціонну екскурсію в Троодос

Гірський ланцюг Троодос, розташована в західній частині Кіпру, – найбільша на острові, а гора Олімбос, найвища точка ланцюга, на 1 952 метра височить над рівнем моря. Гори відомі курортами і мальовничими селами, а також багатою культурною спадщиною: саме в горах Троодоса розташовані десятки древніх монастирів, церков і замків.

Клімат в горах відрізняється більш вираженою, порівняно з узбережжям, зміною сезонів: літо тут сухе і жарке, а зима – прохолодна.

Вечеря

День4

Сніданок

Пропонуємо опціонну екскурсію в Нікосію

Нікосія – столиця Республіки Кіпр і частково визнаної Турецької Республіки Північного Кіпру. Розташована в центральній частині острова Кіпр. 276 тис. жителів. Міжнародний аеропорт закритий з 1974 року і тут розташовується штаб миротворчих сил ООН. Нікосія – торговий і промисловий центр.

Центральна частина Нікосії, так зване старий місто, оточена величезними стінами, зведеними венеціанцями в період з 1567 по 1570 рр. в кінці епохи їх правління.

Вільний час.

Вечеря

День5

Сніданок

Виселення з готелю

Трансфер до Ларнаки: відвідування солоних озер (милуємося на фламінго).

Обід

Трансфер в аеропорт

Виліт до Києва

15540,00 грн

  • 1. Авіапереліт Київ-Пафос; Ларнака-Київ
  • 2. Проживання із включеним сніданком
  • 3. Трансфер з/в аеропорт(у)
  • 4. Відвідування археологічного парку

15540,00 грн

  • Страховка,
  • Обіди та вечері,
  • Особисті витрати і сувеніри

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  15,440/людина
15440
Всього 15,440 UAH

Факти про подорож

  • авторський тур