Груповий тур до Перу - 11Днів

1407716_900

Є у світі місця, рівних яким немає, і про які захоплено мрієш. А є ті, про які і мріяти не наважуєшся..Запрошуємо до Перу!

Дата: 23.11.2019

Перу – країна інків, однієї з найзагадковіших цивілізацій на планеті. До сих пір тут повно нерозгаданих таємниць. Чого варті геогліфи – величезні малюнки – у пустелі Наска і стародавні злітно-посадкові смуги на плато! Хто знає, які космічні кораблі з глибин Всесвіту прилітали сюди?..

Тут на кожному кроці трапляються сліди зниклої цивілізації інків і досі функціонують стародавні іригаційні системи, збереглися “експериментальні агролабораторіі”, а в соляних копальнях все ще видобувають сіль. Руїни храмів і будинків, які простояли тисячоліття, викликають захоплення своєю архітектурою.

Ви вивчите стародавнє місто Куско – столицю інків, побуваєте на озері Тітікака, побачите каньйон Колка – найглибший у світі! І, звичайно ж, відвідаєте “загублене місто” – Мачу-Пікчу, таємниче місто інків, яке було недоступне для мандрівників протягом багатьох століть.

День1
Київ-Ліма

Прибуття в Ліму в аеропорт Хорхе Чавес.

Зустріч, трансфер у готель.

День2
Ліма

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Лімі. Під час 4-годинної екскурсії з гідом Ви познайомитеся з унікальним поєднанням історичних і сучасних пам’яток Ліми (з відвідуванням Музею Ларко).

Ви прогуляєтеся по Лімі з поїздкою на приватному мікроавтобусі разом з гідом, роблячи зупинки, щоб оглянути місто, включаючи висококласні райони Мірафлорес і Сан-Ісідро, а також історичні пам’ятки, такі як Плаза Майор і Президентський палац, монастир Сан-Франциско, побудований у 17 столітті, відомий своїми катакомбами і бібліотекою. Ви також зможете помилуватися багатством доколумбових золотих і срібних артефактів у Музеї Ларко, розміщеному в щедро прикрашеному маєтку 18-го століття.

За бажанням, за додаткову плату: Водяний Магічний Тур – відвідування найбільшого комплексу фонтанів у світі, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса! Комплекс складається з 12 кібернетичних фонтанів, струмені води деяких із них піднімаються на висоту до 80 метрів.

Повернення в готель. Ніч у готелі Ліми.

День3
Ліма-Куско

Сніданок. Переїзд з готелю в аеропорт.

Переліт у Куско. Прибуття, зустріч в аеропорту Куско і трансфер у готель. Відпочинок і акліматизація.

Оглядова автобусна екскурсія по Куско. Відвідування архітектурних комплексів: фортеця Саксайуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара і храм води Тамбомачай. Відвідування музею Коріканча (Храм Сонця).

Додатково можливе відвідування Кафедрального собору міста Куско (+ $20, екскурсія протягом 40 хвилин до сіті-туру).

Повернення в готель. Ніч у готелі Куско.

День4
Куско - Мачу-Пукчу - Куско

Сніданок. Зустріч у лобі готелю з гідом.

Переїзд на залізничну станцію. Посадка на поїзд і подорож до Гарячих Джерел.

Екскурсія в Мачу-Пікчу – “загублене місто інків”. Мачу-Пікчу (мовою кечуа MachuPikchu означає “Стара Гора”) – таємниче місто інків. Воно розташоване приблизно за 100 км від столиці Імперії Інків міста Куско і настільки затишно заховане в Андах, що до нього не змогли дістатися іспанські колонізатори. Нам про це місто стало відомо в 1911 році завдяки американському вченому Хайрaму Бінгхaму. Хоча треба зауважити, що місцеві жителі завжди знали про Мачу-Пікчу, але не поспішали ділитися інформацією з чужинцями.

З 1983 року Мачу-Пікчу входить до списку пам’яток спадщини людства ЮНЕСКО, а з 2007 року – в список Нових чудес світу.

У другій половині дня – спуск в Агуас-Кальєнтес. Повернення на поїзді в Куско.

Ніч у готелі Куско.

День5
Куско-Священна Долина Інків -Куско

Сніданок.

Екскурсія в Священну Долину Інків – дослідження частини Священної Долини Інків з дивовижним краєвидом гірських хребтів на річку Урубамба, з прекрасним видом на гори Вероніка і зелені тераси. У цій поїздці Ви зможете дізнатися про сільське господарство, текстильну промисловість та почути історії інків (тривалість – цілий день).

Виїзд з готелю близько 8:00 в Чінчеро – це невелике індіанське село в Андах, розташоване високо на рівнинах, що продуваються всіма вітрами, на висоті 3762 метри та на відстані близько 30 км від Куско. Нам відкриється прекрасний вид на Священну Долину Інків і Кордильєри Вількабамба із засніженою вершиною Салкантай, що домінує на західному обрії.

Чінчеро вважається міфічним місцем народження веселки, також відоме своїм ринком. Ринок відкритий у вівторок, четвер і неділю, але якщо Ваша поїздка не припадає на жоден із цих днів, не хвилюйтеся – по дорозі можна буде заїхати в текстильний центр, який працює щодня.

Далі поїздка в сільськогосподарську лабораторію Морай. Дорога займе близько 1 години і проходитиме повз снігових вершин Анд, через пишні жовті поля пшениці, через села. Нарешті Ви потрапите в захоплюючий комплекс терас Морай. Ці тераси викопані глибоко в землі у формі чаш і, як вважається, використовувалися для визначення оптимальних умов для вирощування сільськогосподарських культур.

Потім поїздка до соляних басейнів Марас, які використовувалися інками, але були створені задовго до них. До сих пір місцеві жителі добувають там сіль. Більш ніж 3000 сольових басейнів, висічених на схилі гори, заповнювалися щодня потоком води.

Після обіду продовження екскурсії. Поїздка вздовж річки Урубамба в напрямку міста Ольянтайтамбо. Відвідування руїн, які є зразком будівництва інків у період розквіту їхньої держави.

Ніч у готелі Куско.

День6
Куско

Сніданок. Вільний день у Куско.

Пропонуємо за додаткову плату відвідати одну з екскурсій:

Озеро Умантай. Похід до одного з найчарівніших озер Перу в оточенні вражаючих піків Салкантай і Умантай. Вас заберуть з готелю о 4:00-4:30 та відвезуть у Мольєпату. Поїздка займе 2 години.

Мольєпата – це місце, звідки починається інший трек по красотах Анд – Салкантай. Це альтернатива походу по стежці інків. Після сніданку нам знадобиться ще година до початку стежки, після чого ми починаємо похід на 3 години по каналу інків до Сорайпампа.

Райдужні гори. Дуже рано о 3:00 ранку ми заберемо Вас з готелю в місті Куско і поїдемо в місцевість Вінікунка. Поїздка триває 4 години, проходить через передгір’я гори Аусангате. Після приїзду на місце ми поснідаємо і почнемо сходження.

Підйом триває 4 години, і у Вас буде можливість досліджувати різноманітність флори і фауни гір Південної Америки – засніжені гори, птахів, озера, плато, струмки. Також ми зможемо побачити безліч вікуній, що пасуться в дикій природі. Це, до речі, єдине місце в Куско, де вікуні (вид верблюжих, як і лами) пасуться в дикій природі.

Приблизно об 11:00 ми досягнемо мети – гори Вінікунка. Це унікальне місце, сформоване ніби за капризом пензля художника-імпресіоніста. У нас буде близько години, щоб перевести дух, зробити знімки і відправитися назад. Приблизно о 15:30 ми повернемося до нашого мікроавтобуса, насолодимося ситним обідом і поїдемо назад у місто Куско, куди прибудемо близько 19:00.

День7
Куско-Пуно

Сніданок. Трансфер на автобусну станцію. Переїзд у місто Пуно.

По дорозі зупинки: Сикстинська капела Америки – Андагуаїлільяс, Ракчі – археологічний комплекс, присвячений богу Віракоча. Наступні зупинки: Ла Рая (4400 метрів над рівнем моря) і Пукара.

Приїзд у Пуно (місто розташоване на березі озера Тітікака, яке вважається найбільш високогірним судноплавним озером у світі).

Розміщення в готелі. Ночівля в готелі Пуно.

День8
Пуно-озеро Тітікака

Сніданок. Трансфер у порт.

Екскурсія на плавучі очеретяні острови Урос – це більше 40 рукотворних островів, створених індіанцями з племені Урос з тростини, що росте на озері. Тут Ви дізнаєтеся про історію островів та їхнього народу. Зможете придбати численні сувеніри та покататися на тростинному кораблі.

Продовжується наша екскурсія углиб озера Тітікака на острів Такіль. Острів знаменитий своїми етнічними культурними цінностями – населення острова зберігає старовинні традиції, особливо це стосується ткацтва. За ткацьке мистецтво острів був проголошений «Шедевром усної і нематеріальної спадщини людства» ЮНЕСКО в 2005 році.

Повернення в Пуно. Ніч у готелі.

День9
Пуно-Каньон Колка

Сніданок.

Переїзд на автобусі в Колкінський каньйон – найглибший і найкрасивіший у світі. По дорозі відвідування озера Лагуніллас і оглядового майданчика трьох вулканів.

Перетин заповідника Салінас, де можна поспостерігати за граціозними вікунями (рід верблюдових – тварина, яка має найдорожчу шерсть у світі).

Розміщення в готелі. За бажанням відвідування термальних джерел.

Ніч у готелі.

День10
Пуно-Круз Дель Кондор-Арекіла

Сніданок.

Рано-вранці відвідування оглядового майданчика Круз Дель Кондор, звідки відкривається незабутній вид на каньйон, на дні якого на глибині 1200 метрів протікає річка Колка. Спостереження за польотом могутніх кондорів.

Відвідування селищ Янки та Мака, а також оглядових майданчиків Чокетіко (вікно вітру) та Антуїльке.

Переїзд в Арекіпу. Прибуття і розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День11
Арекіла-Ліма-Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт.

Переліт у Лімy. Повернення в Україну.

За бажанням, за додаткову плату можна продовжити перебування в Перу для польоту над лініями Наска (індивідуальний тур $500).

О 4:30 переїзд на індивідуальному мікроавтобусі в Paracas. У порту о 8:00 посадка на швидкісний човен для екскурсії Candelabr і до острова Ballestas. Після 2-годинної екскурсії переїзд в аеропорт на автобусі.

Політ над лініями Наска. Пустеля Наска знаменита гігантськими малюнками із зображеннями тварин, людей і геометричних фігур, які можна побачити тільки з висоти пташиного польоту.

Oбід у ресторані національної кухні. У другій половині дня переїзд у Ліму.

Додатково пропонуємо: вечеря – шведський стіл національної кухні з фольклорним шоу і трансферами – $55 (з 19:00 до 22:00).

50514 грн

 • Проживання в готелях;
 • Внутрішні авіаперельоти;
 • Харчування;
 • Трансфери за маршрутом;
 • Екскурсії та супровід гіда;
 • Залізничний квиток до Мачу-Пікчу;
 • Супровід представника туроператора

50514 грн

 • Доплата за одномісне розміщення;
 • Міжнародний авіапереліт;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Медична страховка;
 • Алкогольні і прохолодні напої;
 • Чайові водіям і гідам.

Ви можете надіслати запит через форму нижче.

Ціна від UAH  50,514/людина
50514
Всього 50,514 UAH