УКРАЇНА

Хочу подорожувати Україною

Ексклюзив

від 2600 грн

2 дні

Від Гетьманщини до Холодноярської республіки: тур Черкащиною

Ваше місто/Київ – Трахтемирів – Черкаси – Чигирин – Суботів – Холодний Яр – Мотронинський монастир – хутір Буда – Ваше місто/Київ

Скіфські кургани і Шовковий шлях з Азії. Трипільці і кордони Дикого Поля. Давньоруські поселення і перлини оборонної храмової архітектури. Гайдамаки і Букринський плацдарм. Козацькі столиці і Холодноярська республіка. Хмельницький, Сагайдачний, Калнишевський, Дорошенко. Дерево-тризуб і відбиток рожевого сонця у синіх водах, що сходить і сідає над величною рікою.

Наддніпрянщина. Сконцентрована історія України.

Сьогодні, милуючись зі схилів Дніпра сповненими тишею і спокоєм краєвидами, важко повірити, що саме тут тисячоліттями, з доісторичних часів і до сьогодення точилися найзапекліші битви, народжувались і стикалися культури і епохи, а у вирі історичних подій кувався міцний й нескорений козацький рід. Нація і держава українців.

Тут кожен клаптик землі, кожний камінчик настільки просякнутий спресованими крізь віки подіями, що нині вже важко розрізнити, де закінчуються міфи й оповідки та починається справжня історія. Тож пропонуємо вам разом із Феєрією здійснити подорож у глиб віків та долучитись до найславетніших і найтрагічніших сторінок України.

День 1

Збір біля метро Дружби народів о 9:00. Виїзд до Трахтемирова. Зупинка у Великому Букрині. 

Екскурсія Трахтемировим (прохання мати із собою воду та зручне взуття). За 4 години екскурсії ми оглянемо:

панорами Букринського плацдарму – один із плацдармів на правому березі Дніпра, з якого у вересні 1943 р. радянська армія робила невдалі спроби визволити Київ.

козацьке кладовище – тут знаходяться могили початку XVII ст., зокрема, і козаків-характерників.

дерево-тризуб – виріс біля козацького Трахтемирова ще за радянських часів. Біля нього відкривається панорамний вид на лівий берег Дніпра та місто Переяслав-Хмельницький.

скіфське городище – у 1962 році археологи в Трахтемирові виявили поселення, які у IX ст. до н.е. були завойовані кочовими племенами скіфів. Сьогодні ті давні події відтворює місцевий ландшафт заповіднику. На його території знаходиться точки енергетичної “сили”.

Обід у місцевих жителів. Вам запропонують домашні страви та квас власного трахтемирівського виробництва.

Переїзд до Черкас. Поселення у готелі.

Піша екскурсія вечірніми Черкасами.

Черкаси – місто обласного рівня, що знаходиться на правому березі річки Дніпро – Кременчуцького водосховища. Історія міста сягає давніх часів, втім історична спадщина демонструє минуле міста останніх двох століть. Ми прогуляємося від Соборної площі до Долини Троянд. Побачимо Комерційний банк (1914), особняк підприємця Щербини (1892), площу і пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому, пам’ятник “Вітчизна Матір”.

Ніч у готелі.

День 2

 

Сніданок. Виїзд до Чигирина.

Екскурсія Чигирином.

Історико-культурний Чигирин – козацьке осердя, його мешканці спільно із черкаськими і канівськими козаками зводили тут хутори-зимівники на річках Середнього Подніпров’я. За часів Великого Князівська Литовського та Речі Посполитої цими землями володіла українська шляхта, що дозволило місту розвинутись до того рівня, щоб воно у 1592 р. отримало Магдебурзьке право.

З початком національно-визвольної боротьби Хмельницького гетьманська столиця з Трахтемирова переїздить до Чигирина. Тут створюється одна з наймогутніших фортець XVII ст.

У центральній частині міста розташована історично-ландшафтна пам’ятка – Замкова гора. На ній знаходиться пам’ятник Богдану Хмельницькому висотою 18,6 м та бастіон Петра Дорошенка – частини Чигиринської фортеці XVII ст.

Відвідування музею Б. Хмельницького, де зібрано експонати, пов’язані із життям та діяльністю великого Гетьмана, а також унікальна археологічна колекція XVII ст. – атрибути козацької влади, зброя, а також твори мистецтва та побутові речі того часу.

На території заповідника розташовані й інші історичні пам’ятки, які ми оглянемо в ході оглядової екскурсії.

Переїзд у Суботів.

Огляд Іллінської церкви – усипальниці Богдана Хмельницького, збудованої у середині XVII ст. за наказом і коштом Гетьмана. Відвідування історичного музею.

Обід.

Переїзд до Холодного Яру. Коли я впаду… мою кров вип’є рідна земля, щоб виростити з неї траву для коня того, хто стане на моє місце”, – слова автора найвідомішої книги про Холодний Яр Юрія Горліс-Горського.

Потрапляючи у с. Медведівка, ми поринаємо в описану Шевченком гайдамаччину. Горбистими місцевостями прямуємо до с. Мельники, де народився і загинув видатний холодноярський отаман Василь Чучупака. Відвідаємо його могилу і прямуємо до гайдамацького ставу, де у XVIII ст. повстанці освячували зброю для війни із Річчю Посполитою. Сьогодні цю традицію перейняли українські військові і на Свято Покрови, а також до днів вшанування Героїв Холодного Яру сюди приїздять діючі українські військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. Сьогодні 93-тя окрема механізована бригада носить почесне звання “Холодного Яру”.

Пішки йдемо до Мотронинського монастиря, дивимося печери, у яких повстанці ховали амуніцію, їжу і навіть коней. Спускаємося до джерела Св. Онуфрія Великого.

Переїзд на хутір Буда.

Тут знаходиться відомий далеко за межами України 1100-літній дуб Максима Залізняка. Відвідуємо церкву святого Петра Калнишевського та оглядаємо перший в Україні встановлений пам’ятник Небесній сотні.

Вечеря та вільний час. Повернення до Києва.

У вартість входить

 1. Проїзд транспортом
 2. Проживання в готелі;
 3. Супровід гіда;
 4. Екскурсії за програмою.

У вартість не входить

 1. Додаткове харчування;
 2. Особисті витрати;
 3. Доплата за одномісне проживання;
 4. Витрати, не вказані в програмі.
 

14.11.2020

21.11.2020

від 4250 грн

6 днів

Гуцульське Різдво
у Карпатах

Київ/Ваше місто – Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Пістинь – Буковець – Криворівня – Верховина –Тюдів – Усть-Путила – Яворів – Ворохта – Буковель – Яремче – Івано-Франківськ – Київ/Ваше місто

Карпати – це свіже гірське повітря. Білосніжні гірські вершини і рипучий сніг під ногами, дивовижний колорит карпатських сіл, гостинність і щирість місцевих жителів…

Либонь, немає в Україні свята веселішого, ніж Різдво! А зустріти Різдво на Західній Україні – це все одне, що потрапити прямісенько у казку!

Веселе, магічне, зі справжнім гуцульським колоритом і магією старовинних традицій, свят-вечір із усталеним набором пісних страв, вертепи, колядки та колядники – запрошуємо вас на різдвяні свята до Косова! Саме тут, а ще у Криворівні і Верховині 7 січня колядники повсюдно співають древніх обрядових пісень – це колядка-фест, дійство, яке має побачить кожний!

А ще – вертепи і різдвяна хода, безліч цікавих екскурсій, музеїв, старовинних церков і веселих дегустацій, покатушки на лижах, сноубордах і навіть джипінг! Кращих канікул для всієї родини годі й шукати.

День 1

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 19:30 із представником Феєрії.

*Квитки на поїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ можна придбати у нас.

День 2

 

Приїзд в Івано-Франківськ. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер до міста Косів. Поселення в туристичному комплексі «Байка»На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі, а також унікальний медовий чан.

Сніданок. Екскурсія «Зимові перлинки Прикарпаття».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь – невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. 

Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Ви зможете побачити ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки, а також унікальну церкву Св. Василія Великого.

Різдвяна «Свята Вечеря» у гуцульських традиціях (вечеря із 12 пісних страв гуцульської кухні). Яке Різдво без Української колядки та вертепу? Ми вас пригостимо кутею, вертепом та колядками.

Детальна інформація щодо вартості вечері буде трохи пізніше.

Ніч у готелі.

День 3

Пізній сніданок. Переїзд в «Українські Афіни» – с. Криворівня.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), де є неймовірні краєвиди й місця.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однією із найстаріших церков на Гуцульщині і за всі триста років свого існування ні разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ганком.

Гуцульська коляда у Криворівні – справжній дух різдвяних Карпат. Таку видовищну коляду – зі скрипкою, трембітою, топірцями – побачите лише у Криворівні і Верховині.

Екскурсія “У гості до трембітаря”.

На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк.

А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції: трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Відвідування музею «Старожитностей Гуцульщини».

Вечеря у колибі. Ви зможете скуштувати національну та гуцульську кухню, в центрі колиби знаходиться вогнище – ватра, тут завжди тепло, по-домашньому смачно та затишно, завжди лунає українська і автентична гуцульська музика.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 4

Пізній сніданок

Факультативна екскурсія на вибір:

1) Переїзд в с. Річка. На вас чекає неймовірна подорож у справжню казку Карпатських гір.

Відвідування маєтку “Гостинний двір у Грепіняків”, який розташований високо в горах (800 м), серед синіх гір та смерекового лісу. До маєтку піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).

Катання на позашляховиках викличе у вас неймовірні емоції, подарує масу вражень і дозволить насолодитися фантастичними пейзажами, без значних фізичних зусиль.

Домашній обід з екологічно чистих продуктів, вирощених господарем + шашлик на природі.

Майстер-клас від господаря, який все життя займається різьбою та інкрустацією по дереву, де ви за власним бажанням зможете самостійно виконати один із елементів інкрустації. Також можна придбати вироби й сувеніри у господаря.

Дегустація справжніх гуцульських сирів. Продукцію можна придбати або замовити у господині.

2) Переїзд в с. Космач – чи не найулюбленіше село, яке оспівують в віршах та піснях, змальовують в картинах художники, описують в легендах, знімають в кіно. Це невичерпна скарбниця гуцульської культури, яку продовжують вивчати науковці, а серед відвідувачів все більше знаменитостей.

Відвідування музею «Олекси Довбуша».

Зараз у цій самій хаті розміщується музей, в якому можна побачити все – від предметів побуту та одягу тих часів, до зброї, яку носили опришки. Що в наш час надзвичайно рідкісне явище. Тим не менше, тисячі туристів кожного року відвідують місце смерті легендарного Довбуша не тільки, для того щоб побачити особисті речі опришків, а й вшанувати пам’ять народного героя.

Зупинка на оглядовому майданчику села Космач. Майстер-клас по виготовленню сирних гуцульських коників. 

Гостинний обід у гуцульській хаті. Для бажаючих можна приміряти гуцульське вбрання.

Ніч у готелі.

День 5

Сніданок.

Для бажаючих відвідування Косівського базару – основна перевага косівського базару — це справді оригінальні вироби, які можна купити значно дешевше ніж на базарах інших гірських міст.

Факультативна екскурсія «Мале Прикарпатське кільце» (квиток дорослим 300 грн, діти до 12 р. 200 грн).

Сокільська скеля – геологічна пам’ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош, за розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту.

Місце тут дуже мальовниче, а бурхливі води Черемоша на фоні Сокільської скелі та сусідніх гір виглядають особливо заворожуюче.

Кам’яна́ Бага́чка – найвідоміша скеля Буковини, що входить до 100 чудес природи України.

Стрімка скеля нагадує образ сурової жінки. Як наслідок, з цим пов’язано багато легенд, що і пояснюють її назву. За поширеною народною легендою – скупа та жорстока багачка відмовила старій жебрачці у милостині та образила її. Стара у відповідь прокляла кривдницю і багачка в мить скам’яніла. Є різні варіанти цієї легенди, але ця основа всюди зберігається.

Обід у гуцульській колибі.Спеціальний музичний виступ гуцульського самородка пана Дмитра із Ясенова, на прізвисько «Поглумийло» – музиканта, який віртуозно володіє грою на скрипці, де ви почуєте жартівливі гуцульські співанки й перекази. Гарний настрій й незабутні емоції гарантуємо.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі ( 835 м), де є неймовірні краєвиди й місця.

Відвідування «Гуцульської сироварні» – місце, яке точно сподобається гостям та туристам краю й особливо шанувальникам здорового харчування зі збереженням національних гастротрадицій, місцевої кухні, традиційного застілля.

Під час відвідування «Гуцульської сироварні» гості мають змогу ознайомитись з екофермою та побачити весь процес приготування сиру із козячого молока.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 6

Сніданок.

Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.

Виселення із номерів. Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце».

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.

Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.

Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Переїзд в Буковель – для бажаючих катання на підйомниках, огляд території гірськолижного комплексу.

Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту.

Водоспад “Пробій” з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

У вартість входить

 1. Проживання у вибраному номері зі зручностями;
 2.  Медична страховка
 3. Екскурсії за програмою;
 4. Трансфер вокзал-готель-вокзал;
 5. Вечеря у колибі.

У вартість не входить

 1. Проїзд потягом
 2. Факультативни екскурсії;
 3. Різдвяна вечеря;
 4. Особисті витрати;
 5. Інші витрати, не зазначені в програмі.
 

5.01.2021

від 4550 грн

6 днів

Гуцульський Новий рік

Ваше місто/Київ – Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Пістинь – Буковець – Криворівня – Верховина – Тюдів – Усть-Путила – Яворів – Ворохта – Буковель – Яремче – Івано-Франківськ – Ваше місто/Київ

Карпати – це свіже гірське повітря. Білосніжні гірські вершини і рипучий сніг під ногами, дивовижний колорит карпатських сіл, гостинність і щирість місцевих жителів…

Ну, де ще зустрічати Новий рік, як не в Карпатах?

Зимовий відпочинок на Гуцульщині у Косові – можливість не лише помилуватися засніженими вершинами Карпатських гір, а й покататися на лижах та сноуборді, відвідати знаменитий гуцульський ярмарок – Косівський базар, побувати в гостях у Святого Миколая в його резиденції, піднятися в гори, проїхатись прикарпатським кільцем, побувати в “місцях сили” та поганяти на джипах засніженими перевалами. А ще – досхочу наїстися смачних гуцульських страв, напробуватися медовухи, наслухатися трембіти, самостійно виготовити карпатський сувенір, побувати в унікальних музеях та церквах, і багато чого іншого.

Тільки приємні спогади! Чудовий насичений тур для дорослих та родин з дітьми!

День 1

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 19:30 із представником турфірми.

*Квитки на поїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ можна придбати у нас.

День 2

Приїзд в Івано-Франківськ. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер до міста Косів.

Поселення в туристичному комплексі “Байка”. На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі, а також унікальний медовий чан.

Екскурсія «Зимові перлинки Прикарпаття».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь – невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. 

Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Ви зможете побачити ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки, а також унікальну церкву Св. Василія Великого.

Ніч у готелі

День 3

Сніданок. Переїзд в «Українські Афіни» – с. Криворівня.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однією із найстаріших церков на Гуцульщині і за всі триста років свого існування ні разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ганком.

Відвідування етнографічного музею «Старожитностей Гуцульщини».

Екскурсія “У гості до трембітаря”.

На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк.

А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції: трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Повернення в готель. Підготовка до святкування Нового Року. Початок новорічної програми.

Зустріч Нового 2021 року!

Ніч у готелі.

День 4

Пізній сніданок.

Факультативні екскурсії на вибір:

1) Переїзд в с. Річка. На вас чекає неймовірна подорож у справжню казку Карпатських гір.

Відвідування маєтку “Гостинний двір у Грепіняків”, який розташований високо в горах (800 м), серед синіх гір та смерекового лісу. До маєтку піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).

Катання на позашляховиках викличе у Вас неймовірні емоції, подарує масу вражень і дозволить насолодитися фантастичними пейзажами, без значних фізичних зусиль.

Домашній обід з екологічно чистих продуктів, вирощених господарем + шашлик на природі.

Майстер-клас від господаря, який все життя займається різьбою та інкрустацією по дереву, де Ви за власним бажанням зможете самостійно виконати один із елементів інкрустації. Також можна придбати вироби й сувеніри у господаря.

Дегустація справжніх гуцульських сирів. Продукцію можна придбати або замовити у господині.

2) Переїзд в с. Космач – чи не найулюбленіше село, яке оспівують в віршах та піснях, змальовують в картинах художники, описують в легендах, знімають в кіно. Це невичерпна скарбниця гуцульської культури, яку продовжують вивчати науковці, а серед відвідувачів все більше знаменитостей.

Відвідування музею «Олекси Довбуша».

Зараз у цій самій хаті розміщується музей, в якому можна побачити все – від предметів побуту та одягу тих часів, до зброї, яку носили опришки. Що в наш час надзвичайно рідкісне явище. Тим не менше, тисячі туристів кожного року відвідують місце смерті легендарного Довбуша не тільки, для того щоб побачити особисті речі опришків, а й вшанувати пам’ять народного героя.

Зупинка на оглядовому майданчику села Космач. Майстер-клас по виготовленню сирних гуцульських коників. 

Гостинний обід у гуцульській хаті. Для бажаючих можна приміряти гуцульське вбрання.

Ніч у готелі.

День 5

Сніданок.

Для бажаючих відвідування Косівського базару – основна перевага косівського базару  це справді оригінальні вироби, які можна купити значно дешевше ніж на базарах інших гірських міст.

Факультативна екскурсія «Мале Прикарпатське кільце» (дорослий квиток 300 грн, діти до 12р. 200 грн).

Сокільська скеля – геологічна пам’ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош, за розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту.

Місце тут дуже мальовниче, а бурхливі води Черемоша на фоні Сокільської скелі та сусідніх гір виглядають особливо заворожуюче.

Кам’яна́ Бага́чка – найвідоміша скеля Буковини, що входить до 100 чудес природи України. Стрімка скеля нагадує образ сурової жінки. Як наслідок, з цим пов’язано багато легенд, що і пояснюють її назву. За поширеною народною легендою сукпа та жорстока багачка відмовила старій жебрачці у милостині та образила її. Стара у відповідь прокляла кривдницю і багачка в мить скам’яніла. Є різні варіанти цієї легенди, але ця основа всюди зберігається.

Обід у гуцульській колибі. Спеціальний музичний виступ гуцульського самородка пана Дмитра із Ясенова, на прізвисько «Поглумийло» – музиканта, який віртуозно володіє грою на скрипці, де ви почуєте жартівливі гуцульські співанки й перекази. Гарний настрій та незабутні емоції гарантуємо.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835м), там є неймовірні краєвиди й місця.

Відвідування «Гуцульської сироварні» – місце, яке точно сподобається гостям та туристам краю й особливо шанувальникам здорового харчування зі збереженням національних гастротрадицій, місцевої кухні, традиційного застілля.

Під час відвідування «Гуцульської сироварні» гості мають змогу ознайомитись з екофермою та побачити весь процес приготування сиру із козячого молока.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 6

Сніданок.

Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.

Виселення із номерів.

Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце».

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.

Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.

Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Переїзд в Буковель – для бажаючих катання на підйомниках, огляд території гірськолижного комплексу.

Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту.

Водоспад “Пробій” з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

У вартість входить
 
 1. Проживання у вибраному номері зі зручностями;
 2. Вечеря у колибі;
 3. Екскурсії за програмою;
 4. Трансфер вокзал-готель-вокал;
 5. Користування басейном і сауною.

 

У вартість не входить

 1. Проїзд потягом;
 2. Додаткове харчування;
 3. Новорічна програма та бенкет;
 4. Особисті витрати;
 5. Інші витрати, не зазначені в програмі.
29.12.2020

від 5250 грн

6 днів

Новий рік на Буковелі

Ваше місто/КиївІвано-ФранківськЯремчеБуковель — Ділове — Хомяк — Верховина — Ворохта — Пнів — Надвірна — Івано-Франківськ — Ваше місто/Київ

Містичні і прекрасні, оповиті легендами і туманами… Тут панує особлива енергетика, з джерел б’є жива вода, повітря зцілює і заспокоює, природа завмирає і зупиняється час… Тут живуть справжні мольфари, блукають химерні чугайстри, а казка й реальність переплетені так, що їх неможливо розрізнити, – відкрийте для себе невідому Гуцульщину та Прикарпаття.

Феєрія запрошує зустріти Новий рік на Буковелі в оточенні гір, водоспадів, чистих гірських річок. 

Ви відвідаєте справжні перлини срібної землі Прикарпаття: Яремче, Верховину, Ворохту, Татарів, БуковельІвано-Франківськ. Побачите гірські водоспади, відвідаєте чудові музеї. Катання на лижах, сноубордах, санках, ковзанках також у програмі подорожі. А ще у вас буде можливість скуштувати унікальні гуцульські страви та побачити неймовірні зимові пейзажі Карпат! Незабутні враження гарантовані!

День 1

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 19:30 із представником турфірми.

*Квитки на поїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ можна придбати у нас. (Київ – Івано-Франківськ – Київ).

День 2

Приїзд до Івано-Франківська. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер в Яремче. Сніданок. Поселення в готель.

Виїзд на екскурсію «Яремче — квітка серед гірського краю».

Яремче – справжній осередок гуцульської культури з дуже добре розвинутою інфраструктурою. У місті чимало магазинчиків та великий супермаркет, незліченна кількість ресторанів, кафе та колиб. Десь з кінця грудня містом вже витає повноцінний новорічний настрій, який продовжується протягом цілого місяця. Вам захочеться приїздити святкувати зимові свята у Яремче кожного року, адже той колорит та ті неймовірні емоції навряд чи можна буде повторити в домашніх умовах.

Водоспад Пробій вважається одним із самих мальовничих і найповноводніших водоспадів Карпат. Якщо будете в Яремче, однозначно варто до нього прогулятися.

Одне з українських «місць сили» це Скелі Довбуша, що знають Скелі Довбуша – про що мовчать кам’яні велетні. Скельно-печерний комплекс, унікальна пам’ятка історії та природи.

Обід у колибі.

Церква святого пророка Іллі — унікальна пам’ятка архітектури, споруджена у гуцульському стилі у формі хреста в Яремче. Інтер’єр декоровано спеціальним орнаментом та зображеннями, випаленими на дереві.

Унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат. Парк-музей став новою туристичною визначною пам’яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 3

Сніданок. 

Поїздка на гірськолижний курорт Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах, скутері, сігвеї, зорбі, сноубайках, ковзанці. Автобус весь час знаходиться на стоянці (можна скористатися для перевдягань, речі можна залишати в автобусі, перекусів і т.д.).

– для досвідчених лижників, до ваших послуг 16 сучасних витягів та близько 60 кілометрів ретельно підготовлених трас, 100% з яких обладнаних найсучаснішими системами осніження.

– для менш досвідчених але завзятих людей, ми пропонуємо спробувати власні сили на навчальних майданчиках, або на трасах навчального рівня разом із нашим гідом або інструктором.

– для тих, хто не планує кататися, ми пропонуємо різні види атракціонів, які доступні в Буковелі або погуляти територією комплексу, пройнявшись справжнім духом й атмосферою новорічного свята.

Для бажаючих виїзд на екскурсію в «Перевернуту хату» й «Парк динозаврів»

Перевернута Хата – споруда стала першим в Україні архітектурним дивом. Перевернутий будинок є дуже відомим місцем серед туристів. Унікальністю будХати є те, що як ззовні, так і з середини там все догори дриґом, фундамент знаходиться нагорі, а дах — внизу.

Парк динозаврів – перший в Україні стаціонарний парк динозаврів просто неба. Зокрема, представлені тварини Юрського та Крейдового періодів.

Повернення у готель. Початок новорічної програми. Зустріч нового 2021 року!

Ніч у готелі.


День 4

Пізній сніданок

Екскурсії на вибір:

1) Поїздка на гірськолижний курорт Буковель (200 грн, діти до 12 років – 150 грн). Катання на лижах, санках, сноубордах, скутері, сігвеї, зорбі, сноубайках, ковзанці.

Інші розваги на ГК «Буковель: катання на малогабаритному скутері «Segway», катання на «Зорба» (величезний прозорий пластиковий кулі, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина всередині нього кричить від радості і адреналіну).

2) Екскурсія «географічний центр Європи» (250 грн, діти до 12 років – 200 грн).

Село Ділове розташоване у Рахівському районі. Воно є однією з головних визначних пам’яток Закарпаття, оскільки саме в цьому місці встановлено знак географічного центру Європи. Поряд із ним є ще одна цікава для туристів локація – «Колиба-Музей», який ознайомлює із життям закарпатського народу та частує відвідувачів смачною домашньою кухнею.

Зупинка біля джерела мінеральних вод. Відвідування водоспаду Труфанець – найвищий водоспад на Закарпатті! Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п’яти мальовничих каскадів.

3) Гірський пішохідний підйом на гору Хомяк (250 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Нас чекає сходження на гору Хом’як в Карпатах. Висота гори з кумедною назвою Хом’як 1542 метри. Названа місцевими жителями так через зовнішню схожість зі спиною симпатичного звірка-гризуна – хом’яка.

Дорога на гору займає 3–4 години при неспішному темпі ходьби.
Саме тут, на вершині, відчуваєш світ по-іншому. Ловлю себе на думці, що розумію, чому люди завжди прагнули до неба, до польоту… Так і хочеться розкинути руки-крила і літати, як птах, над цією красою…

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 5

Сніданок

Виїзд на екскурсію «Верховина — серце Гуцульщини».

Саме селище Верховина, Іван Франко назвав столицею Гуцульщини. Тут найкраще збережено самобутню народну культуру. Туристам пропонують не тільки відвідати приватні музеї, експозиції яких зібрано місцевими ентузіастами, а і взяти участь в майстеркласах з гри на народних інструментах, створивши самодіяльний ансамбль. Всі охочі можуть одягнути гуцульський одяг, або спробувати зварити полонинський сир – будз.

Також ми відвідаємо унікальне гірське село Ворохта. Тут є старовинні дерев’яні церкви, віадуки – символи економічної могутності забутої Австро-угорської імперії, трампліни – спортивні споруди, похвалитися якими можуть не багато країн у світі, скуштуємо воду з різних мінеральних джерел.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 6

Сніданок. Виселення із номерів.

В цей день ніяких походів, лиж, атракціонів – ніякого екстриму. В цей день – монастирі, собори, замки, все де можна почути подих історії.

Плануємо відвідати: Храм Різдва Івана Хрестителя в м. Яремче – приклад сучасної сакральної архітектури. Монастир Святого Іллі в с. Дора затишний, скромний, гірський монастир. Руїни Пнівського замку в м. Надвірна – неприступна оборонна споруда Прикарпаття часів середньовіччя. Манявський скит (Манявський водоспад). Історичну, центральну частину міста Івано-Франківськ.

Все чудове, на жаль, має своє закінчення, і завершальну, в цьому турі вечерю, ми плануємо провести в унікальному креативному ресторані в залах якого проведемо невеличку екскурсію.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

У вартість входить

 1. Проживання в готелі;
 2. Харчування
 3. Медична страховка;
 4. Екскурсії за програмою.

У вартість не входить

 1. Проїзд потягом;
 2. Факультативні екскурсії;
 3. Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 4. Новорічна програма та бенкет.
 

29.12.2020

Новинка

від 2750 грн

4 днів

Екскурсійно–гірськолижний тур в Буковель

Ваше місто/Київ – Івано-Франківськ – Татарів – Буковель – Ділове – Рахів – Івано-Франківськ – Ваше місто/Київ

Краще гір можуть бути лиш гори, на яких ти іще не бував”- усім відомі рядки з відомої пісні. Особливо прекрасні гірські вершини взимку, їх краса заворожує.

Феєрія запрошує до зимових Карпат – на найкращий гірськолижний курорт України Буковель! Тут є траси для досвідчених лижників і для тих, хто вперше встав на лижі. Санки, сноуборди, ковзани – кожен знайде, як провести день в горах!

Буковель – курорт з розвиненою інфраструктурою для зручного катання. Він має велику кількість засніжених трас з різними рівнями складності, тому новачки та професіонали легко зможуть підібрати спуск по своїх силах. Тих, хто жадає припливу адреналіну на лижному відпочинку в Буковелі, чекають екстремальні цілинні спуски.

А тим, хто віддає перевагу екскурсійній програмі перед розвагами на снігу, передбачені різноманітні додаткові екскурсії. Безліч приємних вражень гарантовано!

День 1

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 21:50 із представником турфірми.

*Квитки на поїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ можна придбати у нас.

День 2

Приїзд до Івано-Франківська. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер в готель. Сніданок.

Поїздка на гірськолижний курорт Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах, скутері, сігвеї, зорбі, сноубайках, ковзанці. Автобус весь час знаходиться на стоянці (можна скористатися для перевдягань, речі можна залишати в автобусі, перекусів і т.д.).

– для досвідчених лижників: до ваших послуг 16 сучасних витягів та близько 60 кілометрів ретельно підготовлених трас, 100% з яких обладнаних найсучаснішими системами осніження.

– для менш досвідчених але завзятих людей – ми пропонуємо спробувати власні сили на навчальних майданчиках, або на трасах навчального рівня разом із нашим гідом або інструктором.

– для тих, хто не планує кататися – ми пропонуємо різні види атракціонів, які доступні в Буковелі або погуляти територією комплексу, пройнявшись справжнім духом й атмосферою новорічного свята.

Для бажаючих виїзд на екскурсію в «Перевернуту хату» й «Парк динозаврів»

Перевернута Хата – споруда стала першим в Україні архітектурним дивом. Перевернутий будинок є дуже відомим місцем серед туристів. Унікальністю будХати є те, що як ззовні, так і з середини там все догори дриґом, фундамент знаходиться нагорі, а дах — внизу.

Парк динозаврів – перший в Україні стаціонарний парк динозаврів просто неба. Зокрема, представлені тварини Юрського та Крейдового періодів.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 3

Сніданок.

Екскурсії на вибір:

1) Поїздка на гірськолижний курорт Буковель (200 грн, діти до 12 років – 150 грн). Катання на лижах, санках, сноубордах, скутері, сігвеї, зорбі, сноубайках, ковзанці.

Інші розваги на ГК «Буковель: катання на малогабаритному скутері «Segway», катання на «Зорба» (величезний прозорий пластиковий кулі, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина всередині нього кричить від радості і адреналіну).

2) Екскурсія «географічний центр Європи» (250 грн, діти до 12 років – 200 грн).

Село Ділове розташоване у Рахівському районі. Воно є однією з головних визначних пам’яток Закарпаття, оскільки саме в цьому місці встановлено знак географічного центру Європи. Поряд із ним є ще одна цікава для туристів локація – «Колиба-Музей», який ознайомлює із життям закарпатського народу та частує відвідувачів смачною домашньою кухнею.

Зупинка біля джерела мінеральних вод. Відвідування водоспаду Труфанець – найвищий водоспад на Закарпатті! Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п’яти мальовничих каскадів.

3) Гірський пішохідний підйом на гору Хомяк (250 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Нас чекає сходження на гору Хом’як в Карпатах. Висота гори з кумедною назвою Хом’як 1542 метри. Названа місцевими жителями так через зовнішню схожість зі спиною симпатичного звірка-гризуна – хом’яка.

Дорога на гору займає 3–4 години при неспішному темпі ходьби.
Саме тут, на вершині, відчуваєш світ по-іншому. Ловлю себе на думці, що розумію, чому люди завжди прагнули до неба, до польоту… Так і хочеться розкинути руки-крила і літати, як птах, над цією красою…

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 4

Сніданок

Поїздка на гірськолижний курорт Буковель.

Катання на лижах, сноубордах, санках, ковзанах (кращий в регіоні відкритий каток ТК Буковель). Інші розваги на ГК “Буковель”: катання на малогабаритному скутері «Segway», катання на «Зорбі» (величезна прозора, пластикова куля, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина в середині кричить від радості і адреналіну!).

Відвідування «сноупарку» це – обладнана спеціальна територія з різноманітними фігурами для катання – «Cноупарк для джиббінгу». Парк підходить і початківцям, і сноубордистам і лижникам зі стажем. Початківців інструктори навчать катанню на гірських лижах чи сноуборді, а тим хто катається впевнено – покажуть майстер-класи по джиббінгу. Прогулянка на сноубайках – велосипед призначений для пересування по снігу. Для дітей: відвідування дитячого розважального центру «Леопарк».

Вільний час та відпочинок на найкращому гірськолижному курорті України.

Трансфер до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

У вартість входить
 
 1. Проживання в обраному готелі;
 2. Транспортне обслуговування;
 3. Екскурсія старим містом Івано-Франківськ
 4. Медичне страхування.

 

У вартість не входить

 1. Проїзд до Івано-Франківська
 2. Додаткове харчування
 3. Факультативна екскурсія;
 4. Особисті витрати.

24.12.2020

14.01.2021

28.01.2021

11.02.2021

25.02.2021

Новинка

від 2450 грн

4 днів

У гості до Святого Миколая

 Київ/Ваше місто – Івано-Франківськ – Косів – Криворівня – Верховина – Шешори – Пістинь – Ворохта – БуковельЯремчеІвано-ФранківськКиїв/Ваше місто

Карпати прекрасні й неповторні! Ви тільки уявіть — за вікном справжня зима: засніжені вершини гір, величні смереки, в котеджі в каміні тихо потріскують дрова і вас оточує казкова атмосфера дива…

Запрошуємо вас у справжню зимову казку — в гості до Святого Миколая, в його казкову резиденцію, яка знаходиться в селі Пістинь. Щорічно діти, та й дорослі, чекають 19 грудня і подарунків, які приносить Миколай. У вас буде унікальна можливість подивитися, де він мешкає, взяти участь в цікавих майстер-класах і навіть загадати бажання, доторкнувшись до чарівних подушок.

Але не тільки знайомством зі Святим Миколаєм приваблює ця подорож: на вас чекають цікаві екскурсії, знайомство з містами й селами Прикарпаття, унікальні музеї, таємниці мольфарів, катання на сноутюбах і на підіймачах в Буковелі.

День 1

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 19:30 із представником турфірми.

*Квитки на поїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ можна придбати у нас. (Київ – Івано-Франківськ – Київ).

День 2

Приїзд в Івано-Франківськ. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер до міста Косів. Сніданок.

Поселення в туристичному комплексі “Байка”. На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі, а також унікальний медовий чан.

Екскурсія в «Українські Афіни» – с. Криворівня.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), звідки відкриваються неймовірні краєвиди й місця.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування музею Хата-стая – гуцульська сироварня у Верховині.

В музеї весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

Для бажаючих катання на сноутюбах. Діти та дорослі різного віку можуть насолоджуватися захоплюючим катанням на сноутюбі. Для катання на сноутюбі не потрібно особливих навичок чи фізичної підготовки.

Відвідування музею гуцульської магії та мольфарства. Музей гуцульської магії, що у Верховині, потрапив до десятки найнезвичніших музеїв в Україні, зайнявши перше місце.

В музеї ви почуєте розповідь:

 • про способи боротьби з  духами, що населяють гори, ліси, річки та озера;
 • про магічні знаки та предмети;
 • про людей з надприродними властивостями.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 3

Сніданок.

Екскурсія «У гості до Миколая».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь – невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая.

У вас буде можливість зустрітися зі Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також зазирнути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

19 грудня для українських дітлахів – особлива дата. У цей день покровитель дітей Святий Миколай приносить дітям подарунки і солодощі в дитячі чобітки. Так само, як у Санта Клауса та Діда Мороза є свої казкові будиночки, так і у Святого Миколая є ціла садиба, куди прагнуть потрапити і дорослі, і діти.

Пропонуємо взяти участь в майстер-класі, де всі бажаючі можуть власними руками зробити для себе іграшку із спеціальних заготовок, оволодіти найрізноманітнішими видами народних ремесел: різьбою та інкрустацією, писанкарством, вишивкою, килимарством, гончарством, мосяжництвом, бондарством та іншими.

Вечеря у гуцульській колибі. Ви зможете скуштувати національну та гуцульську кухню, в центрі колиби знаходиться вогнище – ватра, тут завжди тепло, по-домашньому смачно й затишно, завжди лунає українська та автентична гуцульська музика.

Косів – неофіційна столиця карпатських сувенірів і справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Прогулянка водоспадом Косівський Гук – це ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки.

Ніч у готелі.

 

День 4

Сніданок. Виселення із номерів.

Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце: Верховина – Ворохта – Буковель – Яремче».

Верховину називають центром гуцульської культури. Це край, багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки.

Екскурсія  “У гості до трембітаря”.

На висоті 700 м, біля ошатної дерев’яної хати екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк.

А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції – трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці – та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року.

Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної, дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття. Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Буковель – катання на підйомниках, огляд території гірсколижного комплексу.

Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Головні пам’ятки та цікавинки Яремче, які варто побачити – це водоспад Пробій, ресторан «Гуцульщина» – один з найвідоміших ресторанів Карпатського краю України. Головна його особливість – в автентичності та максимального наближення до побуту українців на Закарпатті, та багато іншого.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, пам’ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога Темпль.

Вільний час у Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

У вартість входить

 1. Проживання в готелі;
 2. Всі екскурсії за програмою
 3. Медична страховка;
 4. Користування басейном і сауною.

У вартість не входить

 1. Квитки на потяг
 2. Додаткове харчування
 3. Особисті витраті;
 4. Витрати не зазначені в програмі.
 

17.12.2020

Отримайте Вашу персональну пропозіцию на електронну пошту

+ 38 067 7156281

+38 099 3257481

+38 067 7156281