Salve Tour

Новий рік і Різдво.
Подорожуємо Європою.

Магічне Різдво і яскрава зустріч Нового року

 Як Новий рік зустрінеш так і проведеш. Так давайте ж зустрінемо його так, щоб весь наступний рік був яскравим, веселим, повним вражень і чарівництва. Тут тільки невелика частина того, що ми можемо запропонувати. Все що Вам треба зробити це написати нам коли і куди Ви хочете поїхати, а ми в найкоротші терміни підберемо Вам подорож мрії.

Австрія в очікуванні Різдва

Австрія напередодні Різдва – це не тільки святково прикрашені будинки і вулиці, пряникові будиночки і чоловічки, сердечка з Merry Christmas і різдвяні вінки. Це ще й самобутні традиції, які австрійці свято шанують упродовж століть. Тут немає Санта-Клауса і Діда Мороза, до маленьких дітей із подарунками приходить Немовля Христос (Christkind). А починаючи з вечора 5 грудня, за дітлахами стежить строгий Святий Ніколас (Nikolaus von Myra) разом з незлостивим чортиком Крампусом (Krampus). І діти намагаються бути дуже зразковими в ці дні.

А дорослі теж хочуть дива! І поспішають на численні Різдвяні ярмарки за подарунками для друзів і близьких. Перший такий базар було відкрито у Відні в 1294 році, з тих пір у кожному місті є свої святкові ярмарки, на яких можна придбати унікальні й авторські вироби.

Крім колоритних Різдвяних ярмарків, на Вас чекають захоплюючі екскурсії, що ідеально збалансовані з вільним часом. Також у Вас буде можливість продегустувати традиційні різдвяні страви і порадувати близьких унікальними подарунками!

Подорожуємо літаком та автобусом

Тривалість: 7 днів

Дата: 07.12.19-14.12.19

Ціна: 19425 грн

Аромат Різдва: Берлін, Мюнстер, Амстердам, Брюссель

У цьому турі ви  відчуєте неперевершену атмосферу доброзичливості, радості та свята, відвідаєте вражаючі різдвяні базари, познайомитеся з історичною та культурною спадщиною Німеччини, Нідерландів та Бельгії.

Авіапереліт та екскурсії входять у вартість туру!

Тривалість: 7 днів

Дати: 14.12.19-21.12.19

Ціна: 20842 грн

Різдво в казковому Страсбурзі!

Страсбург – затишне французьке місто, яке знаходиться на кордоні з Німеччиною. Його географічне розташування серйозно вплинуло на архітектуру міста: там гармонійно поєднуються як французька, так і німецька культури. Родзинка міста – історичний центр, який було занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

З 1570 року Страсбург вважається Різдвяною столицею Європи: в місті щорічно проходять легендарні ярмарки з солодощами, розважальною програмою і гігантською ялинкою. У самому серці міста, біля кафедрального Собору, знаходиться один із дванадцяти різдвяних ринків. Саме там можна продегустувати шедеври європейської кухні та придбати пам’ятні сувеніри.

Подорожуємо літаком та автобусом.

Тривалість: 8 днів

Дати: 21.12.19-29.12.19

Ціна: 24983 грн

Новорічні миттєвості грецької історії

Античні храми та арени, дива природи та святі місця, завжди свіже морське повітря і захопливі пейзажі, багаті музеї і колоритні квартали, цікава екскурсійна програма та вільний час для знайомства з неповторними Афінами, – найкращі миттєвості грецької історії та культури чекають на Вас!

Родзинка мандрівки – святкування Нового року в Афінах!

Тривалість: 10 днів

Дати: 24.10.19-27.10.19

            27.12.19-05.01.20

Ціна: 20814 грн

Європейський феєрверк: Новий рік у Парижі

У цій подорожі ми зібрали найбільш видатні пам’ятки столиць Бельгії, Нідерландів і Франції. На вас чекають оглядові екскурсії Брюсселем, Амстердамом, Парижем. Під час подорожі у вас буде можливість зустріти Новий рік у місті кохання і романтики – Парижі! У Парижі Новий рік святкують з великим розмахом, особливо прекрасна французька столиця ввечері. Святкова ілюмінація освітлює понад 120 вулиць міста в усіх його округах, а вид Єлисейських полів, прикрашених розмаїттям різнокольорових вогнів, просто вражає!..

Тривалість: 11 днів

Дати: 27.12.19-06.01.20

Ціна: 24983 грн

Зимова казка Скандинавії

Зустріти Новий рік на лоні справжньої північної природи серед білосніжних схилів і крижаних вершин, старовинних замків і незліченних пам’яток культури вікінгів, милих пряникових будиночків з ялинками і камінами, що потріскують – приблизно так виглядає мрія закоханих у Скандинавію.
Подорожуємо літаком і автобусом

Тривалість:  10 днів

Дати: 27.12.19-05.01.20

Ціна: 24872 грн

Новий Рік у Кракові

Новий рік в Польщі зустрічають усім світом: на вулицях польських міст влаштовують концерти та святкові гуляння з феєрверками і розвагами. 31 грудня в Польщі відкривається сезон балів і маскарадів, в клубах, ресторанах та навіть у театрах проходять танцювальні і костюмовані вечірки.

Автобусний тур. Виїзд зі Львову.

Тривалість: 4 дні

Дати: 30.12.19-02.01.20

Ціна: 6356 грн

Прага економ

Прага – одне з найкрасивіших міст Європи. Ви побачите Астрономічний годинник, Ратушу, Карлів міст, прогуляєтеся Паризькою вуличкою, Староміською та Вацлавською площами, де височіють численні старовинні споруди і панує особлива празька атмосфера. Під час подорожі у Вас буде можливість відвідати Карлові Вари – місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і дивовижна архітектура.

Тривалість: 5 днів

Дати: 29.12.19-02.01.20

Ціна: 8970 грн

Країна Санта Клауса Лапландська пригода

Цікавий і пізнавальний тур для діточок
і їх батьків, чия мрія побачити Санта Клауса !!!! Екскурсії по Таллінну, Ризі та Гельсінках в вартості туру!!!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Тривалість: 8 днів

Дати: 28.12.19-04.01.20

Ціна: 16762 грн

Забронюйте Ваш фантастичний тур

Для довідок: